Tarihimiz

2009 yılında Jinan Şehri, Jiyang İlçesi, kaldırma platformunun memleketi olarak kuruldu. Fabrika 30.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 150'den fazla teknisyen ve işçiye sahiptir.

Şirketin kuruluşundan bu yana ürünlerimiz Yili Grubu, hükümet ve yabancı müşteriler tarafından tanınmakta ve desteklenmektedir.

Ürettiğimiz ürünlerin yüksek kalitesinin, tüm ürünlerin CE, ISO9001, ISO14001, BV, SGS sertifikasyonundan geçtiğini temin ederiz.


Fabrikamız

Fabrika, Jinan Şehri, Jiyang İlçesinde bulunmaktadır. Üretim süreci temelde mekanize edilir. Ürettiğimiz ürünlerin daha güzel, istikrarlı ve kaliteli olduğunu söylememizi sağlayan olgun makine ve ekipmanlara, vasıflı işçilere ve akıcı iş akışına sahibiz.

Company view

Bizim ürünümüz

Hontylift ürünlerimiz ağırlıklı olarak kaldırma platformlarına ve bunların aksesuarlarına, liman rampasına, asansörlere, tekerlekli sandalye asansörlerine ayrılmıştır.


Ürün uygulaması

Hidrolik platform asansörü, sabit ve doğru kaldırma özelliği ile farklı çalışma yüksekliklerinin kaldırma ihtiyaçlarını karşılamak için havaalanları, istasyonlar, rıhtımlar, otel salonları, atölyeler, belediye inşaatı, elektrik tesisatı ve diğer yüksek irtifa operasyonlarında yaygın olarak kullanılır. sık başlangıç ve ağır yük. Endüstriyel işletmelerdeki çeşitli kaldırma operasyonlarının zorluklarını etkin bir şekilde çözerek üretim işlemlerini kolaylaştırır.

Electrostatic spraying lin1CNC plasma cutting3

CNC cutting machine2

Bizim sertifika

CE, ISO9001, ISO14001, BV, SGS, Tasarım Patent Belgesi, Faydalı Model Patent Belgesi.


Üretim ekipmanı

CNC kesim makinası, CNC zımba, CNC plazma kesim, Otomatik kaynak makinası, Robot kaynak, Kumlama odası, Elektrostatik püskürtme makinası, Kumlama makinası


Üretim pazarı

Hontylift kaldırma platformumuz, sadece Çin'in çeşitli illerinde ve şehirlerinde satmıyor, aynı zamanda diğer ülkelerde de satıyor ve yerli ve yabancı müşterilerden övgüler kazandı.


Servisimiz

1. Satış Sonrası Hizmet

C. Suni arızalar dışında 12 ay garanti veriyoruz, garanti süresi boyunca parça ve navlun ücretlerini karşılayacağız.

B. Sizin için gerekliyse, mühendisimiz yurtdışındaki makinelere servis vermeye hazırdır.

C. 24 saat hizmet teknik destek, e-posta, telefon veya video çevrimiçi ve herhangi bir yardım sunuyoruz.

2. Garanti

1). Satılan tüm makineler sevkiyat öncesi test edilecektir;

2). İnsan yapımı hata olmadan bir yıl garanti;

3). Makine kullanımı ve bakımı için kullanıcı dostu İngilizce el kitabı.

4). Birkaç takım aşınan parça garanti kapsamında ücretsiz olarak sunulacak.