Konut Ev Asansör Hidrolik

konut ev asansör hidrolik 1. Küçük şaft: alt çukur sadece 100mm, ya da hiçbir alt çukur, hangi binanın düzeni için uygundur sağlanır. Üst tabakanın yüksekliği en az 2600mm, hangi belirli bir yapıya göre belirlenir; bina duvarı yok ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

konut ev asansör hidrolik

1. Küçük şaft: alt çukur sadece 100mm, ya da hiçbir alt çukur, hangi binanın düzeni için uygundur sağlanır. Üst tabakanın yüksekliği en az 2600mm, hangi belirli bir yapıya göre belirlenir; herhangi bir yerde yer rezerve edildiği sürece bina duvarının özel tasarımla güçlendirilmesine gerek yoktur, asansör tasarımı için bina gereksinimlerini basitleştirir.

2. Bina kullanım oranını artırmak: kompakt ve makul yapı tasarımı değerli villa alanı geliştirir. Araba alanının asansör alanına oranı %64'e ulaşabilir ve makine dairesi olmayan genel çekiş asansörü sadece %42 civarındadır.

4. Düşük gürültü: Ev tipi hidrolik asansör 220V asansör sürücüsünü benimser ve aynı zamanda asansör kontrolü ve ses yalıtımı teknolojisini optimize eder, böylece asansör gürültüsü minimumda kontrol edilir, maksimum 55db-70 (A), hangi aile sessiz gereksinimlerini karşılar.

5. Çevre koruma ve enerji tasarrufu: Yurtiçi hidrolik asansörün gücü sadece yaklaşık 2KW'dır ve asansör kalktığında sadece motor tarafından çalıştırılır ve asansör asansör aşağı indiğinde asansörü aşağı yapmak için kullanılır, bu da enerji tasarrufu etkisi sağlar; güç tüketimi klimalar elektrik gibi ev aletleri tüketimi çok daha az bir ev olarak asansör yapar;

6. İyi konfor: İthal hidrolik sistemlerin tam seti asansör çalışmasının güvenilirliğini sağlar. Orantılı valf grubu kontrolü asansörün yumuşak bir şekilde başlatılması, yüksek tesviye doğruluğu, çalışma kalitesinin iyileştirilmesi ve iyi sürüş konforu elde etmek için kullanılır;

7. Güvenlik ve güvenilirlik: Genel asansör güvenlik cihazına ek olarak, hidrolik silindir tarafından çalıştırılan kaldırma yöntemi, asansör güvenlik performansını artırmak için hız limiti kesme valfi, aşırı yük anahtarı, maksimum basınç valfi, yağ sıcaklığı koruma anahtarı, vb. gibi güvenlik koruması ile donatılmıştır; Mikrobilgisayar kontrol sistemi asansör arıza oranını azaltır.

8. Elektrik kesintisi durumunda kendi kendine kurtarma fonksiyonu: Asansörde elektrik kesintisi olduğunda, ev asansörü kendi kendini kurtarma işlevini başlatmak için acil durum sinyali gönderir. Sadece kapıyı açmak ve kendinizi kurtarmak için bir düğmeye basmak gerekir.

Jinan Hontylift Makine Co, Ltd
Web sitesi:www.h adresindenontygroup.com
whatsapp/wechat/viber/line:+86 18615651981
Adres:Jibei Endüstriyel Gelişim Bölgesi, Jinan City, Shandong Eyaleti(Anakara)
Hot Tags: konut ev asansör hidrolik, Çin, tedarikçiler, fabrika, özelleştirilmiş, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like